Saulkrastos durvis vērs mūsdienīgs veikals ELVI

 

15. decembrī plkst. 14.00 Saulkrastos, Ainažu ielā 28A tiks atvērts plašs un mūsdienīgs veikals ELVI, kas nodrošinās 20 jaunas darbavietas un piedāvās Saulkrastos plašāko ģimenes ikdienai nepieciešamo preču sortimentu. Veikala celtniecībā investēts 800 000 EUR un būvniecības gaitā izmantoti videi draudzīgi risinājumi. “Jaunais veikals Saulkrastos pieder SIA ELVI Latvija franšīzes partnerim SIA “VITA mārkets”. Šis partneris saimnieko 36 veikalos ELVI visā Latvijā,” stāsta SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine.

 

Jaunajā veikalā Saulkrastos īpaši domāts gan par ELVI apmeklētāju ērtībām, gan videi draudzīgu saimniekošanu. Veikala tirdzniecības zāle iekārtota gandrīz 400 m2 lielā platībā, plašā sortimentā tiks piedāvāta Latvijas ražotāju produkcija, kvalitatīvi salāti un citi kulinārijas izstrādājumi, svaigi ceptas smalkmaizītes un karsta kafija. L.Vārtukapteine stāsta: “Saulkrasti ir pilsēta, ko regulāri apmeklē tūristi un ceļotāji, kas dodas tālākos braucienos uz Igauniju, tāpēc jaunajā ELVI atsevišķi uzstādītas 2 ekspreskases steidzīgajiem apmeklētājiem nelielu pirkumu veikšanai. Pircēju ērtībām veikala ēkā iekārtotas tualetes, kas pieejamas arī cilvēkiem arī pašām vajadzībām, bet pie veikala izvietota plaša, apgaismota stāvvieta 62 automašīnām.” Atvēršanas dienā veikala apmeklētājus priecēs dažādi pārsteigumi, dāvanas un ELVI talismans Elvītis.

 

ELVI franšīzes partnera SIA “VITA mārkets” valdes priekšsēdētājs Imants Rendenieks norāda: “Īpaši lepojamies ar jaunā veikala ēku, kuras pamatakmens tika ielikts šī gada 28. jūlijā. Ēkas nesošās konstrukcijas celtas no Latvijā audzēta koka, telpās izvēlēts apgaismojums ar zemu enerģijas patēriņu, bet pati būve plānota tā, lai būtu energoefektīva un tās ekspluatācijas laikā tiktu tērēts pēc iespējas mazāk enerģijas un dabas resursu.”

 

Veikals Saulkrastos ir ceturtais SIA “VITA mārkets” 2016. gadā atvērtais veikals ELVI. Šogad darbu uzsākuši arī šim partnerim piederoši veikali ELVI Ķegumā, Olainē un Ozolniekos, tāpat nozīmīgas investīcijas SIA “VITA mārkets” ieguldījis esošo veikalu rekonstrukcijā.

 

“SIA VITA mārkets” ir Latvijas uzņēmējiem piederošs uzņēmums, kas nodrošina vairāk kā 900 darbavietas visā Latvijā. 2016. gada novembrī uzņēmums saņēma Siguldas novada pašvaldības apbalvojumu “Labākais darba devējs Siguldas novadā”, bet gada sākumā SIA “VITA mārkets” iekļuvis “Uzņēmumu Reputācijas Topā”, ieņemot 35. vietu starp tirdzniecības jomas uzņēmumiem.

 

ELVI  franšīzes partneriem pieder 189 veikali visā Latvijā. SIA “ELVI Latvija” ir zīmola ELVI turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā. Piedaloties prestižajā Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā, 2015.gadā mazumtirgotājs ELVI uzvarēja kategorijā “Latvijas labākais tirgotājs 2015”.