Odzienā durvis vērs jaunais veikals ELVI

 

Ceturtdien, 30.jūnijā plkst. 14.00 Odzienā, restaurētās kalēju mājas telpā - „Kalējos”, tiks atvērts jauns veikals ELVI. „Veikala īpašnieks ir SIA „ELVI Latvija” uzticams franšīzes partneris SIA „Banderi S.IDE”, kam pieder vēl trīs ELVI veikali – Druvā, Sabilē un Jelgavā,” informē SIA „ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine.

 

Krāšņā Odziena piedzīvo patiesi strauju attīstību – no drupām atdzimusi Odzienas muiža. Tā priecē ne tikai kā arhitektūras pērle – muižas dzirnavās darbojas alus darītava un tās teritorijā pieejamas vietas svinībām. Lai nodrošinātu iespēju ērti iepirkties tiek atvērts ELVI veikals. Veikals būs ērti sasniedzams vietējiem iedzīvotājiem, tūristiem, ka arī Vietalvas iedzīvotājiem un autobraucējiem, kas caur Odzienu dodas uz Ērgļiem vai Pļaviņām. „Odzienas ELVI ir iekārtots pēc „Mazais ELVI” koncepta. Tirdzniecības zāles platība ir 87m2 un tajā izvietotas nepieciešamākās ikdienas preces. Jaunais veikals darbadienās un sestdienās strādās no plkst. 08.30 līdz 19.00, svētdienās – no plkst. 9.00 līdz 17.00, ” informē L.Vārtukapteine.

 

„Esam patiesi priecīgi, ka Odzienas iedzīvotāji tagad varēs baudīt “ELVI” zīmola veikalu sniegto servisu. Veikals ir ērti pieejams arī tūristiem, jo atrodas netālu no iecienīta tūrisma objekta – Odzienas muižas,” stāsta L.Vārtukapteine. Jaunajā ELVI būs pieejamas uz vietas ceptas smalkmaizītes un kafija līdzņemšanai, kas ir īpaši noderīgi tiem, kas apmeklē ekskursijas Odzienas pilī un alus darītavā „Pilsbrūzis”. 2. jūlijā Odziena uzņems Latvijas Antīko automobiļu kluba „Youngtimer Rally” braucienu.  

 

Formāts “Mazais ELVI” tika izveidots 2013. gada pavasarī, un šo veikalu logotipā ir norādīts vārdu salikums “mazais ELVI”, taču dizains un krāsas tiek saglabātas atbilstoši ELVI kopējam stilam.

 

ELVI ir franšīze ar 157 veikaliem ELVI visā Latvijā. SIA „ELVI Latvija” ir zīmola ELVI turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā. ELVI tīkla apgrozījums 2015.gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, pieauga par 15%. Piedaloties prestižajā Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā, 2015.gadā mazumtirgotājs ELVI uzvarēja kategorijā “Latvijas labākais tirgotājs 2015”.