Arī Zemgalē - par Savējiem!

Latvijas mazumtirgotājs ELVI ir franšīze, apvienojot vietējos mazumtirgotājus no visas Latvijas jau 15 gadu garumā. Pastāvīgi attīstoties un paplašinoties, nemainīgi par prioritāti nostādīts vietējais cilvēks, tā ikdienas vajadzības, dzīves kvalitāte un vieta, kur tas atrodas. ELVI veikali nodrošina saviem pircējiem plašu vietējo ražotāju produkciju un vienmēr seko savam moto: “Par Savējiem!”.

Apceļojot Zemgales pusi, atrodami vairāki savējo veikali, un tieši Tērvetē tika atvērts 100.veikals ELVI, kurā ieejot uzreiz ir jūtams senais latviskums. Veikals atrodas vairāk nekā 200 gadus senā ēkā un darbojas jau pusotru gadu. Moderna griestu pārklājuma vietā ir redzamas senās koka sijas un dunošu vitrīnu vietā skan patīkama mūzika, lai iepirkšanās laiku paradītu patīkamāku. “Mēs esam patrioti un tieši ELVI stāsts, kuru viņi nes līdzi, mūs piesaistīja. Mums saskan vērtības - Par Savējiem, par latvisko, par dabisko,” stāsta ELVI franšīzes partneris SIA “Ores” īpašnieks Madars Sondors. “Ja mēs paši ikdienā skatāmies, kas mūs apmierina gan no kvalitātes, gan no sortimenta viedokļa, tad ELVI mūsu skatījumā bija pašsaprotama izvēle. Sākumā uzrunājam ELVI biznesa vadītāju – paši sazinājāmies, aizgājām, tikāmies, izstāstījām domu un tad lieliskas sadarbības rezultātā viss arī ātri norisinājās – plānošana, labākais telpu izvietojums, veikala zonas, līdz pat piegādātāju kontaktiem. ELVI viennozīmīgi nodrošina labākus iepirkumus un labākus nosacījumus ar preču piegādātājiem. Un, protams, mārketings, IT, iekārtas un tehniskais nodrošinājums ir milzīgs bonuss. Saņēmām to, ko sagaidījām un pat vairāk. Un pat tagad, tiklīdz ir kāda problēma, kāds jautājumus, uzreiz tas tiek risināts arī no ELVI puses, esam ļoti apmierināti,” skaidro M. Sondors.

Turpat Zemgalē, Vecsaulē ir atvēries viens no jaunākajiem ELVI veikaliem, kura franšīzes partneris ir ģimenes uzņēmums SIA “MNKD”. “Izvēlējāmies sadarboties tieši ar veikalu tīklu ELVI, jo mēs, Spangeru ģimene, esam iedzīvotāji ciematā, kurā veikalu atvērām – esam savējie, un vēlamies nodrošināt daudzveidīgu, svaigu un veselīgu pārtiku savējiem. Tā kā mums nav pieredzes tirdzniecībā, tad pilnīgi viss, ko sniedz sadarbība ar ELVI, mums ļoti palīdz un sniedz drošības sajūtu par to, ko un kā darām. Ir jūtama stabila attīstība. Patlaban esam apmierināti, un pats galvenais, arī pircēji šķiet apmierināti,” atzīst SIA “MNKD” valdes priekšsēdētāja Alma Spangere.

Auces ELVI franšīzes panteris ir SIA „Fortuna EK” un tās vadītājs Juris Eglītis stāsta, ka izvēle pievienoties ELVI tirgotāju pulkam arī bijusi tieši patriotisko jūtu dēļ - “Par Savējiem, par latvisko!” Turklāt Auces ELVI pircējus vilina ar dikti gardajiem, paštaisītajiem labumiem. “Mums ir sava konditoreja un kulinārija, kuru vietējie ir ļoti iecienījuši. Aktīvi sadarbojamies ar vietējo Latvijas Lauksaimniecības universitātes saimniecību un veikalā tirgojam viņu dārzos izaugušos augļus un dārzeņus,” uzsver SIA „Fortuna EK” vadītajs J.Eglītis.

„ELVI veikalu tīkls skaidri ir definējis savus mērķus un pastāvēšanas vīziju, tāpēc arī jaunie sadarbības partneri un uzņēmēji to sadzird un vēlas aktīvi iesaistīties,” skaidro ELVI franšīzes partneris SIA “D.M.I.” pārstāvis Mareks Kronbušs. “Iepriekš sadarbojāmies ar veikalu tīklu AIBE, taču paplašinoties meklējām jaunas iespējas. Mūs ļoti piesaistīja ELVI būtība “Par Savējiem”, jo mums tiešām tā ir piederības sajūta, mēs esam tikai “Par Savējiem”. Ir daudz arī citu svarīgu priekšrocību, piemēram, uzņēmuma kopējais apgrozījums ir audzis par 40%, ir stabila iekšējā kārtība un nopietna attieksme no piegādātājiem, viss vienmēr ir laikā un vietā. Noteikti varu teikt, ka, pievienojoties ELVI mazumtirgotāju tīklam, mēs esam tikai ieguvēji, tāpēc, aicinu arī citus tirgotājus nebaidīties un pievienoties, jo mēs tik tiešam esam viena liela, latviska komanda –“Par Savējiem!”.”